Oyunoyna.com Hakkında

Oyunoyna.com, her yaştan ziyaretçiye hitap edebilecek kaliteli oyun, kaliteli vakit sunma prensibiyle 2008 yılnda yayın hayatına başlamıştır. Açıldığı günden bu yana oyun platformlarında bulunan en seçkin ve en güzel oyunları bir araya getirerek, hem çocuklarımızın gelişimine hemde yetişkinlerin eğlenceli vakit geçirmesine olanak sağlamış vazgeçilmez bir site olmuştur. Oyunoyna.com'da bulunan oyunların hepsi editörlerimiz tarafından tek tek incelenerek ahlak ve zeka yapısına zarar verebilecek hiç bir unsur olmadığına kanaat getirildiği takdirde sizlere sunulmaktadır. Dünya genelinde bir çok yayıncı firma ile yapmış olduğu yayın anlaşmaları sayesinde yeni çıkan oyunların bir çoğunu ilk olarak Oyunoyna.com sizlere sunmaktadır.

Oyunoyna.com kendi bünyesinde bulunan ar-ge departmanı ile Türkiye ve Dünya gündemindeki en son olayların, dizilerin, filmlerin ve buna benzer bir çok gündem maddesinin oyunlarını geliştirerek sizlere sunmakta ve eğlence dolu dakikalar geçirmenizi sağlamaktadır.

Misyonumuzda ilk hedefimiz çocuklarımızın gelişimine zeka yönünden katkı sağlamaktadır. Oyunlarımız bir çok kategoriye ayrılmış olsada, bu oyunların %90'lık kısmı zeka ve beceriye dayanmaktadır. Oyun esnasında çocuklardan yapmalarını istediğimiz çoğu eylem onların hayal gücünü ve düşünme yeteneğini geliştirmeye yöneliktir.

Mevcut ve yeni eklenecek olan tüm oyunlarımız uzman ekibimiz tarafından titizlikle incelenerek test edilmektedir. Bu inceleme ve testler çerçevesinde gelişim çağındaki genç bireylere olumsuz örnek olabilecek tüm zararlı içerikler sitemizden kaldırılmaktadır. Oyunoyna.com ekibi tarafından sizlere sunulan tüm bu olanak ve içerikler tamamen ücretsizdir.

Kurulduğu günden bu yana etik ve ahlaki değerlerden hiç bir zaman taviz vermeyen Oyunoyna, sizlere hizmet ettiği sürece kalitesini yükselterek daha kullanışlı ve daha seçkin bir oyun platformu olmayı hedeflemektedir.

Oyunoyna hakkında düşünce, şikayet ve önerilerinizi bizim için değerlidir. İletişim bölümünden bize yazarak sizler için daha yararlı bir platform geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.