Çocuklar ve Ebeveyn

Gizlilik ilkesi, çocuklar ve anne/baba

Spil Games BV (bundan böyle "Spil" olarak anılacaktır), Arendstraat 23, 1223 RE, Hilversum, the Netherlands adresine kayıtlı olup, Hollanda Kişisel Bilgilerin Korunması Kanunu (Wet Bescherming Persoonsgegevens) ile ilgili olarak sorumlu taraftır. Kullanıcılarımızın gizliliğini koruma ve bu kullanıcılardan elde ettiğimiz kişisel bilgileri özen ve saygı çerçevesinde kullanma ilkesine bağlı kalmaktayız. Gizlilik İlkesi, kullanıcılarımızdan hangi bilgileri topladığımızı, bu bilgilerle ne yapacağımızı ve üçüncü tarafların sınırlı müdahalesini açıklamaktadır. Genel bir prensip olarak, web sitelerimizdeki aktivitelere katılmak için gerekli olan makul miktardan daha fazla bilgi toplamayız.

Annelerin/babaların ve kanunen veli olanların Gizlilik İlkesi ve Kullanım Koşullarını çocukları ile konuşması ve açıklaması önerilir.

Üye Olmayanlar için Gizlilik İlkesi

Web sitemizin çoğu kısmında üyelik kaydı gerekmemekte ve kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi vermesi istenmemektedir. Kişisel bilgilerin kullanımına ilişkin daha fazla ayrıntı Gizlilik İlkesiiçerisinde bulunabilir.

Güvenlik

SPIL, web sitelerimizi güvenli ve eğlenceli bir yer olarak korumak için elinden gelen gayreti gösterecek ve web sitelerimizin güvenliğini geliştirmek için sürekli olarak çaba gösterecektir. Uygunsuz dil ve içeriği önlemek ve silmek üzere web sitelerimizi denetleyip izleyeceğiz. Ancak, bazı bilgilerin veya mesajların uygunsuz içerik taşımayacağını garanti edemeyiz.

Kullanıcılarımıza, kişisel bilgilerinin görünürlüğünü denetim altında tutmak amacıyla gizlilik ayarlarını kullanmalarını önermekteyiz. Tanımadığınız kimselerle kişisel bilgilerinizi paylaşmayın. Bazı insanlar interneti sahte kimliklerle kullanır, internetteki diğer insanlara kişisel bilgilerinizi verme konusunda tedbirli davranmalısınız. Başkalarına ait kişisel bilgileri onların onayını almaksızın toplamayın ve görüntülemeyin. Web sitelerimizde sizi rahatsız eden veya uygunsuz olan bir şeyler fark etmeniz halinde, lütfen en kısa sürede bizimle iletişim kurun. Gizlilik İlkesi ya da Kullanım Koşullarını belgelerimizi ihlal eden herkes vakit kaybetmeksizin web sitesinden kovulabilir.

Lütfen unutmayın: Asla iletişim bilgilerinizi (e-posta adresi, telefon numarası, ev adresi vb.) tanımadığınız biri ile paylaşmayın.

Spil İletişim Bilgileri

Daha fazla desteğe ihtiyaç duymanız halinde, lütfen sorularınızı, yorumlarınızı ya da ilgili konuları içeren bir e-postayı info@spilgames.comadresine gönderin ya da şu adrese yazın:

SPIL GAMES BV
Arendstraat 23
1223 RE, Hilversum
Hollanda

100209